הטיפ השבועי לבוגר תואר במדעי החיים

סיימת תואר ראשון בתחום מדעי החיים ?!

מה עושים עם התואר הזה עכשיו? כדי שתוכלו לתכנן את עתיד הקריירה שלכם בתעשייה אתם חייבים.ות להכיר את עולמות התוכן להבין מה מעניין אתכם? ולבחור את התפקיד הבא שלכם ענף ה-Life Science כולל שלושה תחומים עיקריים שאני מתמחה בהם ולהם יש תת תחומים ועוד תת תחומים ו..... כך שיש מגוון אפשרויות. אז מהן? 1. מכשור רפואי 2. ביוטכנולוגיה 3. פרמצבטיקה

נתחיל לעשות סדר בשפע המרתק הזה! והיום אפרט מעט על חברות הפרמצבטיקה- פארמה: יש בארץ כמות גדולה של חברות פארמה 1. חברות ישראליות המשמשות נציגות של חברות פארמה רב לאומיות. 2. שלוחות של חברות פארמה רב לאומיות בישראל. עיקר התפקידים בחברות אלו יהיו בעולמות שיווק והמכירות מכיוון שהחברות לא מפתחות תרופה או מוצר בארץ אלא משווקות תרופה שמיוצרת בחו"ל ונמכרת בארץ. חברות אלו מחפשות אותך !!

יתאים לבוגרי.ות תואר בתחום מדעי החיים שמעוניינים להיכנס לעולם השיווק והמכירות הם יצטרכו להיפגש עם רופאים, להיות באינטראקציה עם אנשים, לקדם תרופה ובעצם להיות הפנים של החברה. ויש תמיד אפשרות להתקדם בסולם התפקידים בחברות אלו! התפקיד ההתחלתי יהיה בד"כ נציג תעמולה שנקרא גם נציג רפואי או תועמלן מכאן ניתן להתקדם במספר ערוצים: לתפקיד מומחה מוצר ובהמשך מנהל מוצר, הדגש בתפקיד יהיה יותר שיווקי ומדעי או לתפקיד ניהול הכולל ניהול צוות תועמלנים בתפקידים אלו אפשר להמשיך לתפקיד מנהל תחום והשמיים הם הגבול! ישנו גם תפקיד MSL שפתוח לבעלי תואר שלישי וממנו תוכלו להתקדם לתפקיד Medical advisor והלאה ותפקיד Market access שממנו תוכלו להמשיך לתפקיד Key account manager. כמובן שכל עוד תמשיכו ללמוד ולהתפתח האופציות יפתחו בפניכם.

*הפוסט כתוב בלשון זכר, אך פונה לנשים וגברים כאחד*

291 צפיות
Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square